• Wpisów:300
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 20:14
  • Licznik odwiedzin:32 265 / 2553 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
- Wychodzisz gdzieś córeczko?
- Tak mamo, idę na spacer.
- To powiedz temu spacerowi, żeby za pół godziny
odprowadził Cię do domu.
 

 
- Lubisz słuchać muzyki?
- A lubisz oddychać?
 

mrrlove
 
patrycjaaaaaaaaaaaa3
 
Ejejej , ale mnie tu dawno nie było
"Nie przejmuj się tym co myślą inni. Nie robią tego zbyt często. "
 

 
Są ludzie za którymi jeszcze niedawno wskoczyłabym w ogień.
Dzisiaj bym już nie skoczyła, dzisiaj bym podlewała ten ogień benzyną.
 

 
Naukowcy odkryli , że świat składa się z neuronów,protonów i elektronów.

Zapomnieli wspomnieć o kretynkach piszących jaka miłość jest niesprawiedliwa a życie do bani...
  • awatar ♔Lianna♔: shinybox.pl/?ref=3f695d2 Wystarczy zarejestrować się na tej stronie by dostać całe pudełko kosmetyków Shiny Box! :) Polecam i życzę powodzenia ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Jak chcesz być niegrzeczny, to najpierw dorośnij. Bo los nastoletnich ojców nieraz bywa gorzki .
 

 
Laska- rzucił ją chłopak. Była zaangażowana, niestety nie w jego oczach. Normalnie nie zachwiana, chociaż dzisiaj ma doła. Jest taka sentymentalna,ciężko jej się z tym uporać. Czuje, że straciła sens, choć myślała, że jest silna. Wylewa sporo łez, bo wie, że nie zasłużyła na taki cios jakim był kres tego czym żyła i przypomina sobie chwile z eks, gdy z nim była. Nieopodal przechodził lovel. Miał dobry dzień. Nie chwaląc go przed końcem, szedł na podryw gdzieś. Miał tylko 4 złote, a chciał dobrze zjeść. Na chwilę usiadł w parku na ławce tuż obok niej. Prawie zapadał zmierzch, więc już nie widziała twarzy, a do tego padł cień drzewna niego usiadłszy. On przeliczał drobne, choć wiedział ile ma ich, a na prawdę usiadł, by sprawdzić czy ona popatrzy. Coś kazało mu podejść, a jej się przedstawić, mimo, że w jej głowie świat nie był poukładany.Nie miała wtedy nikogo, komu mogłaby się żalić. Pomyślała, że przedstawi wtedy cały przebieg sprawy.On zrobił mądrą minę, pocieszając ją słuchał. Nic nie robił na siłę, kiedy czule ją przytulał.Sprawił wrażenie dość silne, że rozumie jej uraz. Aby ukoić jej ból mówił : ten gość to kutas. Zaproponował spacer. Mieli iść nie daleko, ale płynęli w rozmowie tak że szli równo z rzeką i zanim się spostrzegli byli gdzieś, gdzie nie wiedzą, a żeby nie iść dalej usiedli na zimny beton. Ludzie tam nie chodzili, choć widok był piękny. Po drugiej stronie światła odbijały się od rzeki. Ona dalej opowiada, wyschły już jej powieki. Jest taka otwarta myśli , on też jest szczery. Nagle dostała impuls. Ujrzała wzrok jego. Nastała cisza, z ich słów zostało tylko echo. Powoli się zbliżał, jego serce biło lekko, ale jej biło jakby zaraz miało złamać żebro. Pocałowali się, a potem zapłonął w nich ogień. Podniecenie zjadło lęk, czuła się wtedy już dobrze. Miała podświadomą chęć, wtedy były jej dni płodne i dała jakby klucz pozwalając rozpiąć spodnie. On miał rękę pod bluzką, bo ocierał jej plecy. Delikatnie rozpiął biustonosz kładąc na ziemi, a drugą miał w punkcie najbardziej erogennym i był dobry, w sumie oboje byli doświadczeni. Ona czuła podniecenie, gdy ją całował po szyi, ale chyba chciała więcej, a on przecież był inny. Czuła taki dobry smak, to jak nigdy za życia, może to przez ten nastrój. Przecież to romantyczka. Oddała mu siebie całą, potem zasnęli nago. Noc była taka ciepła, gwiazdy szeptały „dobranoc”.Gdy obudziła się rano,
była sama, wstając obok niej leżało 4 złote w drobnych i kartka z napisem : Żeby nie było, że za darmo! Zczaj to!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

mrrlove
 
patrycjaaaaaaaaaaaa3
 
Bo ona lubi usiąść się na parapecie, wsadzić słuchawki w uszy i patrzeć w gwiazdy, by po chwili iść po telefon i odczytać: "masz 1 nieodebraną wiadomość" od Niego.
 

patrycjaaaaaaaaaaaa3
 
mrrlove
 
Czasem myśle, że Bóg zesłał Cię specjalnie . Żebym mogła zobaczyć co to jest szczęście . < 3
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›